Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odasında Arıcılık Kursu Protokolu imzalandı

Bu haber 18 Şubat 2021 - 12:00 'de eklendi ve 499 kez görüntülendi.
Pasinler Ticaret ve Sanayi Odasında  Arıcılık Kursu Protokolu imzalandı

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası, Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü , Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Pasinler İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü arasında 2021 yılında açılması planlanan meslek edindirme kurslarıyla ilgili Protokol imzalandı.

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen imza törenine Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Abdulkadir MUTLU, Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürü Recai AKÇIL, Pasinler İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamza MOROĞLU ve Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın TAŞBAŞI katıldı.

Programda konuşan TAŞBAŞI 2020 yılının son günlerinde sürü yönetimi elemanı kursunu tamamladık. 2021 yılının Şubat ayı için Arıcılık kursunu bugün itibari ile açıyoruz, ikinci etapta Sürü Yönetimi elemanı ve Organik Tarım protokolleri Hazırlandı ve kursları yapılacak , Erzurum Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Abdulkadir MUTLU beyefendi bugüne kadar talep etmiş olduğumuz bütün kurslara düşünmeden olur verdi. Ve kurslarımıza katılan kursiyerlerimize günlük 30 tl günlük harçlık verilerek meslek kurslarına katılımlar özendirildi. kendisinin sağduyulu yaklaşımından ötürü ilçem adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR