Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Başkan Taşbaşı'ndan Teşekkür Mesajı

Bu haber 16 Kasım 2021 - 16:41 'de eklendi ve 859 kez görüntülendi.
Başkan Taşbaşı'ndan Teşekkür Mesajı

            TEŞEKKÜR

          Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın TAŞBAŞI 08.11.2021'de ekranlara taşınan tarihimizin gün yüzüne çıkartıldığı ; Alparslan Büyük Selçuklu filminin ilk bölümü dahil olmak üzere gönüllerde vefa tahtı kurduğunu belirterek akli film ekibine teşekkür mesajı gönderdi. Pasinler Savaşı ;  Büyük Selçuklu ve Bizans karşılaşması sonucu 10 Eylül 1048 tarihinde yapılmış ve Türkler ve Bizanslılar arasında yapılan ilk savaş olma özelliği taşımaktadır.

           TAŞBAŞI mesajında ''Sultan Alparslan filminin  gerçekçi​ anlatımı bizleri gururlandırmış , Sultan Muhammed Alparslan ve İbrahim Yınal komutası bizleri mutlu etmiştir. Yüzyılların eskimeyen hadisesini tarihi kurgusuyla , iş disipliniyle ,  sabrıyla gönlümüze aşikar etmiştir.  Güzide İlçemizin reklam tanıtımlarına katkılarınızdan dolayı ekibinizin en büyüğünden en Küçüğüne kadar bütün emekçilerine  Sn Yönetmen Sedat İNCİ beyefendiye , Sn  Yapımcı Emre konuk beyefendiye  İlçem adına Teşekkürü bir borç bilirim.  Bu güne kadar Pasinler Savaşı bu kadar güzel anlatılmamıştı. En yakın zamanda mani keder olmaz ise siz değerli Yönetmen ,Yapımcı ve Film Oyuncularımızı güzide İlçemizde misafir etmekten şeref duyarız''. sözleriyle mesajını tamamladı. 

 

 

 

 

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR