Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Başkanımız Taşbaşı'ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Bu haber 24 Kasım 2021 - 21:06 'de eklendi ve 152 kez görüntülendi.
Başkanımız Taşbaşı'ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Pasinler  Ticaret ve Sanayi Odası (PTSO) Başkanımız Aydın TAŞBAŞI 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Oda Başkanımız, öğretmenliğin emek, özveri, sabır ve hoşgörü gerektirdiğini, güven ve sevgi ilişkisine dayanan bir meslek olduğunu belirtti.

Öğretmenliğin, toplumda her zaman önemli ve saygın bir konumda olduğunu ifade eden Oda Başkanımız Aydın TAŞBAŞI  “Çocuklarımızın yetişmesi ve ülkenin muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında, fedakar ve cefakar öğretmenlerimizin büyük emeği bulunuyor. Toplumda öğretmenlik mesleğinin özel bir önemi var. Öğretmenlerimize hak ettikleri önem ve değerin verilmesi gerekiyor. Bu vesileyle ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, kendilerine sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum. 

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR