Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE AİT PROTOKOL İMZALANDI

Bu haber 24 Aralık 2021 - 11:53 'de eklendi ve 154 kez görüntülendi.
MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE AİT PROTOKOL İMZALANDI

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası (PTSO),  ve Hasankale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile protokol,  imzalandı. 

Protokol imza törenine Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Aydın TAŞBAŞI ve Hasankale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  (METEM) Müdürü Abubekir DEMİR katıldı. Aydın TAŞBAŞI imza töreninde yaptığı konuşmada, Ortaokul ve lise mezunu öğrencilerin katılacağı programda yaş sınırlaması olmadığı, gerekli evrakların ise biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, diploma ve Hes koduyla birlikte  Pasinler Hasankale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine müracaat yapılacaktır. Kursiyerlerin 3 yıl boyunca sigortaları devlet tarafından karşılanacak olup , Asgari ücretin yüzde otuzu ile kursiyerler desteklenecektir.  3 yıllık çalışmanın  sonunda eğitimini tamamlayan öğrencilere müracaat ettikleri dalda ustalık belgesi verilecektir.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR