Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO
Özgeçmişi

1979 Pasinler doğumlu. İlköğretim ve Lisesi eğitimini Pasinler’de tamamlamıştır. 1998 yılı itibariyle Ticaret hayatına adım atarak, Aydın Çeyizlik unvanıyla perakende tekstil sektöründe ve Pasinler Et Limited Şirketi ile de gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Ticaret hayatı ile birlikte eğitim ve öğrenim hayatını bir arada götüren Başkanımız, Yüksek öğrenimini Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Eğitim ve öğretim hayatına ara vermeden devam eden Başkanımız, Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümü, Atatürk Üniversitesi Fars Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden de mezun olmuş olup hala Atatürk Üniversitesi Sağlık İşletmeciliğinde öğrenim hayatına devam etmektedir.

2013 ve 2018 yılları arası Ticaret Odası Meclis başkanlığı görevinde bulunduktan sonra Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapılan seçimler sonucu kazanmış ve görevine halen devam etmektedir.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
SON YAYINLAR